Į viršų

foto1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum

Emocijų ugdymo rudens dienos stovykla

djStovykla vyksta moksleivių rudens atostogų metu Vilniuje bei Kaune.

Kontaktinis telefonas 8 670 38 888

el.paštas gintare@tolerancijoscentras.lt

PRAMOGINĖ-EDUKACINĖ KULINARINĖ, SPORTINĖ, EMOCIJŲ PASAULIO PAŽINIMO IR SVEIKOS GYVENSENOS SKATINIMO STOVYKLA (nuo paauglių svorio korekcijos stovyklos skiriasi tuo, kad ši stovykla vyksta be palaikymo programos ŠEIMAI, tik stovykla jaunimui, ir joje gali dalyvauti visi norintys - t.y. nebūtinai turintys antsvorį)

lieknejimo stovykla vaikams

Rekomenduojame dalyvauti paaugliams ne jaunesniems kaip 11 metų.

Stovyklos data ir kaina:

STOVYKLA -  450 EUR 

1. 07.17-07.22 (vyksta registracija)

2. 08.07-08.12 (vyksta registracija)

Stovyklos pamainoje  15-16 vaikų. Vidutinis dalyvių amžius 13-14 metų. Stovykloje gali dalyvauti visi norintys 12-18 m amžiaus paaugliai.

Dalyvių tėvų atsiliepimai:

"Labai džiugu, kad vaiką motyvavo puiki psichologinė aplinka, įgytos žinios sustiprino turimas patirtis. Džiaugiuosi maisto pasirinkimu ir įvairove stovykloje, teigiamas ir sumaišties emocijas namuose, dalyvaujant stovykloje, emocijų buvo daug. Programa verta būti, gyvuoti, tobulėti ir padėti mūsų vaikams pažinti kitokį aktyvesnį, sveikesnį gyvenimą.."

Kaip dalyviai (paaugliai) apibūdina naudą:

  1. Labiausiai, turbūt, patiko tai, jog fiziniu aktyvumu pasirodo galima mėgautis (kalbant apie žygius). Dar man labai patiko tai, jog apie taisyklingą mitybą mokiausi iš praktikos, ne vien iš teorinių žinių.
  2. Patinka, nes buvo gan daug veiklos kad užimtų visą dieną.
  3. Labiausiai patiko fizinis aktyvumas, greitasis žygis ir visa atmosfera.
  4. Labiausiai patiko, kad dirbom visi labai draugiškai.
  5. Man labai patiko, kad gan greitai pradėjo rodytis pirmieji rezultatai, kad buvo nesunku pradėti bendrauti su kitais, paprastas, bet rezultatus duodantis mitybos planas.
  6. Labiausiai patiko atmosfera ir tai kad galėjome patys gaminti maistą ir valgyti ištikrųjų skanų maistą po kurio jautiesi sotus.

STOVYKLOS PROGRAMĄ SUDARO

 5 dienos visavertės mitybos ir sveiko judesio įgūdžių ugdymas, dalyvaujant sveikatos elgsenos treneriui bei fizinio lavinimo specialistui, maisto ruošimo praktikui. 

STOVYKLOS DIENOTVARKĖ

7.50-8.10 Atsikėlimas.
8.10-8.45 Rytinė kvepavimo mankšta: taisyklingo diafragminio kvepavimo mokymasis, kūno vidinių sistemų užkurimo pratimai, kūno raumenų ir kaulų sistemos žadinimas.

8.45-10.00 Pusryčių maisto ruoša, mokymasis apie maistą.10.00-10.40 Pusryčiai.
10.40-11.00 Susitvarkymas, susirinkimas pusryčių maistui aptarti bei suplanuoti dieną.
11.00-12.00 Ėjimas
12.00-12.15 Užkandis

12.15-14.30 Teoriniai praktiniai užsiėmimai su specialistais (fizinio aktyvumo, mitybos, motyvacijos).
14.30-15.00 Pietūs, susitvarkymas, susirinkimas pietų maistui aptarti.
15.00-16.00 Ėjimas.
16.00-17.15 Laisvas laikas.
17.15-17.30 Užkandis.
17.30-19.00 Laisvas laikas (dalis dayvių dalyvauja maisto ruošime bei mokymesi apie maistą).
19.00-19.30 Vakarienė.
19.30-20.30 Ėjimas arba komandiniai žaidimai lauke.
20.30-21.30 Socialinių emocinių kompetencijų ugdymo užsiėmimas.
21.30-22.00 Pasiruošimas poilsiui.
22.00-7.50 Poilsio laikas.

APGYVENDINIMAS STOVYKLOJE

Stovyklos vieta - sodyba Kaimas Kryžkelėje (Jonavos raj. 70 km. nuo Vilniaus, 43 km. nuo Kauno.).

MAITINIMAS

5 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė ir 2 užkandžiai).

Mityba subalansuota, suderinta su stovyklos programoje numatytais įdiegti mitybos principais..

PROGRAMOS VADOVAI IR KONSULTANTAI

Programos metu su dalyviais dirba:

Diplomuotas fizinio lavinimo specialistas, nusipelnęs sveikatos elgsenos specialistas, sertifikuotas emocinio intelekto ugdymo bei koučingo specialistas, bio-medicinos mokslų daktarė, ugdančioji virėja;

Programos konsultantai:

gydytoja dietologė dr. Rūta Petereit.

Plačiau apie komandą skaitykite, paspaudę šią nuorodą

Į PROGRAMOS SU STOVYKLA KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

• komfortiškas apgyvendinimas stovyklos metu,
• pilnavertis, gausus ir subalansuotas maitinimas stovyklos metu,
• kelių skritingų specialistų darbas,

PASTABOS:

• atvežimas iki stovyklos neorganizuojamas,
• esant nepalankioms oro, užterštumo ar kt. sąlygoms stovyklos organizatoriai turi teisę keisti programą,
• detali informacija apie atvykimą ir būtiną daiktų sąrašą bus išsiųsta elektroniniu paštu kelialapius įsigijusiems dalyviams,
• stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą (tinka mokykloms teikiama pažyma).

NUOTRAUKŲ GALERIJA

registracija tik internetuREGISTRACIJA 1 

telefonas pasiteiravimui REGISTRACIJA 2

Programos vadovo interviu XFM radijui bei išsamus pasakojimas apie tai, kas, kaip ir kodėl.

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI:

"Stovykla tai pradžia, kuri gali padėti pasukti teisinga linkme. Po stovyklos svarbu - charakteris, užsispyrimas, ir darbas. Kiek įdėsi darbo ir tikėsi, tiek ir turėsi. Būk geresniu negu buvai pradžioj, siek savo tikslų ir laimės." - šiandien sako Vytenis.
Prie jo sėkmės stipriai prasidėjo jo sesuo, kuri 2015 metais labai sunkiai, bet įkalbino jį atvykti pas mus į stovyklą. Vyteniui buvo nelengva. Namuose įpratęs valgyti daug miltinių patiekalų ir didelę dienos dalį leisti prie kompiuterio, stovykloje to negavęs - stipriai išgyveno. Kurį laiką atsisakydavo bet kokio maisto, tačiau vėliau suprato, kad tai - ne išeitis. 
Vytenio sesuo sako: "Buvau iniciatorė, kad jis išvažiuotų į šią stovyklą. Aišku, pradžioje buvau labai bloga jo akyse...pyko ant manęs.. Mažai juo tikėjau...bet, matyt, giliai širdy tikėjau, jei ieškojau išeičių. Labai juo didžiuojuosi ir džiaugiuosi. Matau kaip jis grožisi savimi veidrodyje dabar, kaip nesigėdija nusivilti drabužius paplūdimyje, kaip laisvai bendrauja su žmonėmis, kaip pasitiki savimi. Manau, jog svorio numetimas davė tikrai labai daug".

"Kokie įspūdžiai ir pokyčiai po stovyklos? Visų pirma, stovyklos laikas mums pasirodė be galo ilgas - todėl, kad nebuvo kasdienių skambučių, žinių (ar pasidejavimų) iš stovyklautojos. Tik keliskart su tėčiu sulaukėm tokios pat žinutės „man viskas gerai“. Ir viskas. Užtat grįžusi atrodė tokia nurimusi, paaugusi, ramiau bendraujanti. Galvoju, kad čia ir visos stovyklos bendravimo atmosferos, ir apriboto „telefoninio“ bendravimo rezultatas, kuriuo džiaugiuosi. Pastebėjau skaitančią ledų etiketę, besirenkančią ne plombyro, o šerbeto ledus, įsidedančią du persikus užkandžiams - tokie išoriniai atributai, suprantu, kad reikia laiko ir mūsų visų pastangų, kad jie virstų įpročiu. Todėl labai džiaugiuosi Jūsų sumanymu ir pasiryžimu toliau palaikyti ryšį, paskatinti, priminti. Stovyklai skyrė 10 balų. Mes, matydami patenkintą stovyklautoją, taip pat 10. Lina T.".

"Sveiki, labai džiaugiamės duota starto pradžia. Viktorijos, o tuo pačiu ir mūsų, tėvelių, atsiliepimai apie stovyklą patys geriausi. Džiaugiamės, kad mūsų mergaitė ir toliau, savo noru, laikosi duotų nurodymų, džiaugiasi kiekvienu nukritusiu gramu. Ačiū Jums ir linkime sėkmės. Lina D.".

"Laba diena, dėkojame už patarimus apie sveiką mitybą, galėčiau pasakyti, kad mes daug ko prisiskaitome ir prisižiūrime per žiniasklaidą apie sveiką mitybą arba sveiką gyvenseną, o vis tiek iki galo visko ir nesuprantame, nebuvo visumos. Tai gi Jūsų komandos dėka pradedame išvysti visumą ypač pastebime savo šeimos mitybos įpročių trūkumus, ir juos keisti pasirodo nėra taip lengva. Dirbti reikia ir su savimi ir su kitais. Dėkoju Jums, kad per savo dukrą sužinau tai ko man trūko. Ligita V.".

"Sveiki, Šią vasarą dukra buvo Sveikos gyvensenos ugdymo stovykloje. Grįžo labai patenkinta, su pilnu krepšiu įspūdžių.  Šioje stovykloje dukra pamilo šokį, daug sužinojo apie sveiką gyvenseną. Nesigailiu nei vieno cento, kurį sumokėjau už šią stovyklą. Viskas atsipirko su kaupu. Lineta".

Video

Apie Paauglių svorio korekcijos stovyklą LRT Labas rytas laidoje

labas rytas

 

Kaip paskatinti vaikus nuo kompiuterio pereiti prie aktyvaus laisvalaikio lauke

delfi1

 

Kokių dietų reikia turint kokių nors sveikatos problemų ir kuo jos pagrįstos?

delfi2

 

Antsvorio turintiems vaikams gresia daug problemų: veikti reikia nedelsiant

delfi3